یکشنبه, 22 تیر 773 00:00

معرفی شرکت

Written by 
Rate this item
(1 Vote)

تحقیق و توسعه پروژه تولید کودهای ارگانیک ( Humates) از سال 2010 میلادی آغاز گردید. بازارهای هدف این محصول طیف گسترده ای ازکشورهای خاورمیانه را که دارای زمین های شنی و نا مرغوب برای کشاورزی میباشند را در بر میگیرد.

به گفته کارشناسان، یکی از حاصلخیزترین خاک سیاه دنیا خاک چرنوزیوم(chernozem)  است . این خاک سیاه دارای خصوصیات منحصر بفرد فیزیکی و شیمیایی است که در کشاورزی بسیار تاثیرگذار می باشد.

خواص منحصر به فرد و بسیار مفید:

بهبود شرایط فیزیکی خاک که باعث نفوذپزیری بیشتر هوا و آب میشود.

جلوگیری از نفوذ  فلزات سنگین به خاک.

خنثی سازی بسیاری از مواد شیمیایی مضر موجود در کودها.

جذب فرآورده های حاصل از فرایند فتوسنتز.

جمع آوری کربن موجود در هوا.

هدف از واردات این تورب : بیابان زدایی ، افزایش مراتع ، مصرف بهینه آب، جلوگیری از ایجاد گرد و غبار، حاصل خیزی خاک های نامرغوب و فراهم نمودن زمینه کشت در آن و ایجاد فضاهای سبز بیشتر با مصرف آب کمتر

یکی دیگر از محصولات این شرکت خاک پوششی برای پرورش قارچ می باشد که تحقیقا می توان ادعا نمود که کشت یک محصول خوب قارچ، بدون استفاده ار این نوع خاک بعید به نظر می رسد. این خاک با توجه به فرآیند تولید خاصی که دارد، علاوه بر فراهم کردن شرایط کشتی ایده آل در افزایش تولید ان تاثیر به سزایی دارد . مانع از آلودگی محیط رشد توسط میکروارگانیسم های بیماری زا (پاتوژن) میشود ، بالاترین مزیت این خاک حفظ بالای رطوبت است ، که درنتیجه صرف جویی در مصرف آب و حذف میسیلیوم های کوچک می شود .

طبق آزمایشات انجام شده این خاک پوششی مانع از ورود ناخالصی های معدنی به قارچ شده و همچنین درصد پروتئین قارچ را تا آخرین چین برداشت در حد استاندارد نگه می دارد .

شرکت ندای صحت با واردات این تورب ارگانیک و غنی نمودن ان با میکروالمنت ها و عناصر مغذی برای رشد و و نمو گیاه سعی بر این دارد تا شعار زندگی سالم با محصولاتی سالم را سر لوحه اهداف خود قرار دهد .

 

 

محصولات جدید :

قرار است محصولی جدید با نام  “داروی دامپزشکی با منشاء طبیعی” را به محصولات شرکت اضافه کنیم. یکی از بارزترین ویژگی های این محصول بهبود مکانیسم  فعالیت در فرایندهای پاتالوژیک میباشد که  علاوه بر مقابله با بیماری تاثیرات مثبتی در سیستم هموستاز ، کنترل و بهبود آن دارد. تاثیرات مستقیم بر روی سیستم های غدد درون ریز، عصبی و ایمنی از بارزترین مشخصه های این داروی مفید میباشد. این محصول دارویی تولید ما، علاوه بر تاثیراتی که ذکر گردید ، تاثیرات مهم دیگری در سیستم تنفسی، ایمنی، تولیدمثل و بیماری های التهابی، انواع زخمهای ناشی از تصادف و یا جراحی و…، درماتیت، اگزاما، اختلال در سیستم تولیدمثل، عوارض دوران بارداری و بعد از زایمان حیوانات، بهینه سازی عملکرد سیستم تولید مثل و نژاد مرغوب ، بهینه سازی متابولیسم و بالا بردن دستگاه ایمینی بدن حیوان در کاهش مرگ و میر تاثیرات بسزایی دارد .

Read 1497 times Last modified on سه شنبه, 14 مهر 1394 11:25
مدیریت سایت

Email این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید